بابکت

دسته بندی :همه دستی بندی ها, بابکت ۷ تیر ۱۳۹۹ Mr.Jahanian 921
بابکت

بابکت

اساتید گرامی ، با ابراز احترامی مجدد به ساحت مقدس همگی شما سروران محترم:
از سوی مجموعه ایران بابکت که به عنوان برند شرکت اطلاع گستر اطلس ، به مدیریت عاملی شخص حبیب جانبهان و تصدی مدیریت فنی حمیدرضا جانبهان فعالیت مینماید ، در مقاله قبل مطالب و موضوعاتی را با عنوان جارو تهیه و تنظیم و به جهت مطالعه تقدیم حضورتان نمودم.
در مطلب نگارش یافته قبل به آگاهی همگی شما افراد آگاه و شریفی که در عرصه عمران و آبادانی ایران عزیزمان فعالیت مینمایید رساندم که قصد دارم تا با تهیه و تنظیم سلسله ای از مطالب پیوسته موضوع را به چگونگی تولید داخلی جارو های قابل نصب بر روی انواع و اقسام مینی لودرها از جمله مینی لودرهای بسیار معتبر که به وسیله کمپانیباب کت تولید میگردند برسانم.

لذا و بر همین اساس برای دسترسی به هدف نهاییم بهتر دیدم تا در این اوقات مطالبی را به صورت مستقیم در ارتباط با این کمپانی و نامش اطلاعاتی را با شما عزیزان زحمتکش در میان بگذارم.

بابکت در اصل به چه معنا است ؟

از منظر علوم طبیعی
به نوعی گربه وحشی آمریکایی با گوشهایی سیاه و دمی کوتاه همانند با تصویر در زیر آمده اشاره دارد که عمده خوراک این موجود زنده و بسیار قوی خرگوش و موش صحرایی است.

محتوا

از سویی معنای دیگر بابکت

نام شرکتی آمریکایی است که حرفه آن تولید ماشین آلاتی در زمینه های راه سازی و ساخت ساختمان و دیگر فعالیتهای عمرانی است که موسسین آن با استفاده از نام و قدرت و توان بالای این گربه وحشی آمریکایی نام شرکت خود را طی فرایندی که در ذیل به شرح آن خواهیم پرداخت Bobcat Company نام نهادند که یکی از تولیدات آن مطابق با تصویر در زیر آمده مینی لودر است.

مینی لودرهای ساخت کمپانی باب کت

تا بحال با مدلها و سریهایی به مانند A و S و T تولید و…. روانه بازار شده و اخیرا این شرکت مشغول تولید سری بسیار پیشرفته R این مینی لودرها و عرضه آن برای استفاده های بسیار گسترده تر میباشد.

تاریخچه تاسیس Bobcat Company

از سال 1958 میتوان به عنوان سالی نام برد که شرکت Melroe تمامی حقوق مادی و معنوی شرکت Keler که در ایالات متحده به تولید لودرهای کوچک سه چرخ میپرداخت را از برادران کلر و لوییز خریداری نموده و با نو آوری و توجه ویژه به نیاز بازار روز آن زمان و در سال 1960 میلادی اولین مینی لودر M – 400 که دارای چهار چرخ بود را تولید و به بازار مصرف آن دوران عرضه نماید.

تغییر نام شرکت melroe

در سال 1962 مالکان آن تصمیم گرفتند تا نام شرکت Melroe را به حیوانی که برگرفته از نام و توان گربه وحشی با همین نام که در سطور قبل به آن اشاره نمودم تغییر دهند تا اینکه در روندی روبه رشد موفق شدند تا در سال 1965 به بازار مصرف اروپا نیز راه یابند.
از آن زمان تا به حال این کمپانی بزرگ قادر گشته تا با بکارگیری و استفاده از پیشرفته ترین ابزار فنی بروز دنیا و با درایت و توجه به نیاز روز زمانه های مختلف به این توفیق دست یابد که در پهنه این کره خاکی و قاره های مختلف آن به عنوان برترین تولید کننده ماشین آلات چند منظوره بدل و نام آن شهره خاص و عام گردد.

باتشکر از شما دوستان

یاران و سروران گرامی بصورتی بسیار مختصر در ارتباط با نام و معانی مختلف مینی لودر اوقات شریفتان را تصدیع نمودم
با یاری حق تعالی در طی مقاله بعدی در ارتباط با مینی لودر مطالبی را با شما عزیزان در میان خواهم گذاشت
تا تهیه و تنظیم مطلب بعد در ارتباط با مینی لودر دست حق پشت و پناهتان باد.

کمپانی بابکت

 

 

 

Mr.Jahanian

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: